Krakow - Oswiecim - lajkonikbus_pl

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozkłady jazdy
UWAGA! Od 06 Listopada 2017 r. z powodu przebudowy nastąpi zamknięcie Dworca ZKKM w Chrzanowie - więcej informacji
Kursy z Krakowa do Oświęcimia (przez Chrzanów i Libiąż)
Kursuje od poniedziałku do niedzieli - zgodnie z legendą.
Przystanki \ Dni kursowania
bbbbbbG,JbbbbbbG,Jb,nb,nGb,nb,n
Odjazdy górna, płyta st. nr**:
G1G4G1G1G2G3G1G4G6G4G6G2G1G3G1G6G1G1G6
Kraków, MDA,ul.Bosacka 18
06:2007:1008:0508:4009:1009:4010:1011:1012:0012:3013:3014:2014:4515:5016:1516:5517:4519:0519:45
Kraków, Plac Inwalidów*
06:24
07:14
08:09
08:44
09:14
09:44
10:14
11:14
12:04
12:34
13:34
14:24
14:49
15:54
16:19
16:59
17:49
19:09
19:49
Kraków, Czarnowiejska*
06:25
07:15
08:10
08:45
09:15
09:45
10:15
11:15
12:05
12:35
13:35
14:25
14:50
15:55
16:20
17:00
17:50
19:10
19:50
Kraków, Miast. Stud. AGH*
06:27
07:17
08:12
08:47
09:17
09:47
10:17
11:17
12:07
12:37
13:37
14:27
14:52
15:57
16:22
17:02
17:52
19:12
19:52
Kraków, Bronowice Wiadukt*
06:31
07:21
08:16
08:51
09:21
09:51
10:21
11:21
12:11
12:41
13:41
14:31
14:56
16:01
16:26
17:06
17:56
19:16
19:56
Kraków, Rondo Of. Katynia*
06:32
07:22
08:17
08:52
09:22
09:52
10:22
11:22
12:12
12:42
13:42
14:32
14:57
16:02
16:27
17:07
17:57
19:17
19:57
Chrzanów, Dw. ZK KM*
07:16
08:06
09:01
09:36
10:06
10:36
11:06
12:06
12:56
13:26
14:26
15:16
15:41
16:46
17:11
17:51
18:41
20:01
20:41
Chrzanów, Śródmieście*
07:17
08:07
09:02
09:37
10:07
10:37
11:07
12:07
12:57
13:27
14:27
15:17
15:42
16:47
17:12
17:52
18:42
20:02
20:42
Chrzanów, ZUS *
07:19
08:09
09:04
09:39
10:09
10:39
11:09
12:09
12:59
13:29
14:29
15:19
15:44
16:49
17:14
17:54
18:44
20:04
20:44
Libiąż, Orzeł(Oświęcimska)*
07:28
08:18
09:13
09:48
10:18
10:48
11:18
12:18
13:08
13:38
14:38
15:28
15:53
16:58
17:23
18:03
18:53
20:13
20:53
Libiąż, UMiG *
07:30
08:20
09:15
09:50
10:20
10:50
11:20
12:20
13:10
13:40
14:40
15:30
15:55
17:00
17:25
18:05
18:55
20:15
20:55
Libiąż, Kościół *
07:31
08:21
09:16
09:51
10:21
10:51
11:21
12:21
13:11
13:41
14:41
15:31
15:56
17:01
17:26
18:06
18:56
20:16
20:56
Oświęcim, Dw. PKP *
07:43
08:33
09:28
10:03
10:23
11:03
11:33
12:33
13:23
13:53
14:53
15:43
16:08
17:13
17:38
18:18
19:08
20:28
21:08
Oświęcim, Muz. Auschwitz
07:45
08:35
09:30
10:05
10:25
11:05
11:35
12:35
13:25
13:55
14:55
15:45
16:10
17:15
17:40
18:20
19:10
20:30
21:10
Zobacz również kursy z Oświęcimia do Krakowa (przez Libiąż i Chrzanów) - tutaj
LEGENDA: b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach: 24.XII i 31.XII, G - kursuje od 1 III do 15 X, Hours marked in red are implemented from 1 III to 15 X, J - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, Ł - nie kursuje w Wielką Sobotę i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. Rozkład jazdy ważny od 17.07.2017 do odwołania. UWAGA: Podane godziny przyjazdu i odjazdu na przystankach pośrednich i końcowych mogą ulec zmianie ze względu na złe warunki na trasie. * - Przystanki pośrednie są przystankiami na żądanie.
 
Copyright 2017. AL & LAJKONIKBus
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego